Wczasy z Niemiec

WCZASY Z NIEMIEC


Niemieccy organizatorzy od lat cieszą się bardzo dobrą opinią. Duża liczba klientów pozwala im na wynegocjowanie najwyższej jakości usług za niższą cenę. Dlatego ceny proponowane przez nich często są konkurencyjne w stosunku do polskich operatorów turystycznych.
Oferta niemieckich organizatorów jest korzystniejsza w szczególności dla klientów, którzy do Berlina mają bliżej niż do Warszawy, skąd odbywa się większość lotów na tzw. "dalekie kierunki".
Wśród naszych niemieckich partnerów znajdują się firmy o tak uznanej pozycji, jak: TUI, 5 VOR FLUG, JAHN REISEN, DERTOUR, 1,2 FLY, ITS oraz wiele innych, co pozwala nam na oferowanie klientom szerokiej listy wakacyjnych kierunków, nawet tych najbardziej nietypowych. 

Dojazd na lotnisko – parking.
Większość naszych Klientów dojeżdża na lotniska swoim samochodem. Pomagamy w rezerwacji parkingów znajdujących się przy lotniskach.

Dojazd na lotnisko – dojazd autokarem z Polski.
Dla chętnych rezerwujemy miejsca w autokarach liniowych, które kursują na trasach Polska – Niemcy.

Dojazd na lotnisko – hotele przy lotniskach.
Część naszych Klientów łączy swój wakacyjny wyjazd w ciepłe kraje ze zwiedzaniem miast, z których lotnisk wylatują - dla tych Klientów rezerwujemy również noclegi w centrach miast lub przy lotniskach.

Ubezpieczenie.
Ubezpieczenie NIE jest zawarte w cenie wycieczek z wylotem z Niemiec.
Wykupienie ubezpieczenia przy zakupie wycieczki jest obowiązkowe.
Uwaga! Standardowe ubezpieczenie nie obejmuje chorób przewlekłych – jeżeli cierpią Państwo na taką chorobę prosimy o poinformowanie nas przed zawarciem ubezpieczenia.

Pomagamy w wyrabianiu wiz
Pomagamy w wyrabianiu wiz do egzotycznych krajów, gdzie wymagane jest wcześniejsze pozwolenie na wjazd i pobyt turystyczny. Powierzenie nam tej usługi oszczędza naszym klientom czas i pozwala spokojnie oczekiwać na wakacyjny wypoczynek. Warto pamiętać, że do większości wiz potrzebujemy paszportu ważnego co najmniej przez 6 miesięcy od daty planowanej wizyty w danym kraju.

Oferty opublikowane na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66[1] §1 Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.Organizator potwierdza dostępność oraz nadaje numer stałej rezerwacji.